Oferta pracy

Specjalista ds. Kontrolingu Operacyjnego i Rozliczeń

Schenker Sp. z o.o.

  • Salsy 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Salsy 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa operacyjna przesyłek lotniczych w systemach operacyjnych: aktywowanie przesyłek w systemie, nadawanie statusów, transfery danych,

  • Rozliczanie kosztów transportu (ściąganie i alokacja faktur),

  • Fakturowanie – rozliczanie sprzedaży,

  • Kontakt z działem transportu drogowego,

  • Kontakt z parterem zagranicznym,

  • Prowadzenie dokumentacji spedycyjnej,

  • Bieżące wsparcie działu spedycji lotniczej,

  • Dbanie o najwyższą jakość usług świadczonych dla naszych klientów.

Nasze wymagania

  • Masz już pierwsze doświadczenia w spedycji i interesuje Cię transport lotniczy,

  • Płynnie posługujesz się językiem angielskim,

  • Lubisz pracę z danymi,

  • Dokładność jest Twoją cechą,

  • Sprawnie posługujesz się systemami operacyjnymi Microsoft Office i łatwo uczysz się nowych narzędzi IT,

  • Potrafisz pracować w zespole i współpracować z innymi po to, by realizować wspólne cele,

  • Szukasz dla siebie nowej roli, w której staniesz się częścią eksperckiego zespołu,

  • Skutecznie rozwijasz partnerskie relacje z klientami i współpracownikami,

  • Szybko i trafnie podejmujesz decyzje,

  • Umiesz identyfikować obecne i przyszłe potrzeby klientów.

To oferujemy

  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),

  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,

  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (Szlachetna Paczka, Zielony Czas Pomagania),

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.