Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kontrolingu Operacyjnego Produkcji / Kontroler Produkcji

POLARGOS Sp. z o.o.

  • Garwolin

    Garwolin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowej rejestracji zużycia surowców i rozliczeń czasu pracy pracowników,

  • tworzenie procedur i instrukcji produkcyjnych we współpracy z przełożonymi działów,

  • wdrożenie i kontrola zasad 5S w działach produkcyjnych,

  • tworzenie i aktualizację narzędzi służących ewidencjonowaniu i kontrolowaniu czasu pracy,

  • tworzenie i analiza kluczowych danych i raportów związanych z produkcją dla wszystkich obszarów produkcyjnych,

  • analiza kosztów jednostkowych produkcji i wpływu zmian inżynieryjnych w projektach na koszty i cenę,

  • sporządzanie weryfikacja i analiza kalkulacji wewnętrznych,

  • kontrola kosztów i rekomendowanie oszczędności,

  • udział w tworzeniu budżetów i kontrola ich realizacji oraz rekomendowanie działań korygujących,

  • odpowiedzialność za standardowy proces kalkulacji kosztów i budżetowania linii produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy stacjonarnej w obu lokalizacjach firmy - biuro Zarządu Warszawa-Wawer oraz na terenie zakładu produkcyjnego w okolicach Garwolina (Oziemkówka 57a),

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu budżetowania, kontrolingu operacyjnego i finansowego,

  • wiedza z zakresu modelowania procesów produkcyjnych,

  • umiejętność posługiwania się bazami danych,

  • otwartość, nastawienie na współpracę i dobre relacje w zespole, kreatywność,

  • zdolności analityczne (umiejętność wyciągania wniosków, wyszukiwanie powiązań i analiz przyczynowo skutkowych).

To oferujemy

  • pierwszą umowę o pracę już na maksymalny czas określony,

  • prywatną opiekę zdrowotną (pakiety medyczne)

  • podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • nowe wyzwania w ciekawym zespole ludzi,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

POLARGOS jest polskim producentem ogrodzeń dostarczanych do marketów budowlanych (Do It Yourself) w wielu krajach Europy. Odpowiadając na oczekiwania naszych Klientów nieustannie szukamy innowacyjnych rozwiązań i wytyczamy nowe kierunki w rozwoju systemów ogrodzeniowych.

Nasza siła tkwi w ludziach. Jesteśmy grupą pasjonatów, ale przede wszystkim zespołem specjalistów i ekspertów, którzy przekładają swoją energię na tworzenie niesamowitych produktów. Każdy z nas jest ważny i każdy z nas ma realny wpływ na rozwój POLARGOS. Dołączysz do nas?

Przewiń do profilu firmy