Specjalista ds. Kontrolingu Operacyjnego Produkcji / Kontroler Produkcji

POLARGOS Sp. z o.o.O firmie

  • Latowicz (pow. miński)
    Latowicz (pow. miński), mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowej rejestracji zużycia surowców i rozliczeń czasu pracy pracowników,
  • tworzenie procedur i instrukcji produkcyjnych we współpracy z przełożonymi działów,
  • wdrożenie i kontrola zasad 5S w działach produkcyjnych,
  • tworzenie i aktualizację narzędzi służących ewidencjonowaniu i kontrolowaniu czasu pracy,
  • tworzenie i analiza kluczowych danych i raportów związanych z produkcją dla wszystkich obszarów produkcyjnych,
  • analiza kosztów jednostkowych produkcji i wpływu zmian inżynieryjnych w projektach na koszty i cenę,
  • sporządzanie weryfikacja i analiza kalkulacji wewnętrznych,
  • kontrola kosztów i rekomendowanie oszczędności,
  • udział w tworzeniu budżetów i kontrola ich realizacji oraz rekomendowanie działań korygujących,
  • odpowiedzialność za standardowy proces kalkulacji kosztów i budżetowania linii produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy stacjonarnej w obu lokalizacjach firmy - biuro Zarządu Warszawa-Wawer oraz na terenie zakładu produkcyjnego w okolicach Garwolina (Oziemkówka 57a),
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu budżetowania, kontrolingu operacyjnego i finansowego,
  • wiedza z zakresu modelowania procesów produkcyjnych,
  • umiejętność posługiwania się bazami danych,
  • otwartość, nastawienie na współpracę i dobre relacje w zespole, kreatywność,
  • zdolności analityczne (umiejętność wyciągania wniosków, wyszukiwanie powiązań i analiz przyczynowo skutkowych).

To oferujemy

  • pierwszą umowę o pracę już na maksymalny czas określony,
  • prywatną opiekę zdrowotną (pakiety medyczne)
  • podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • nowe wyzwania w ciekawym zespole ludzi,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

POLARGOS Sp. z o.o.

POLARGOS jest polskim producentem ogrodzeń dostarczanych do marketów budowlanych (Do It Yourself) w wielu krajach Europy. Odpowiadając na oczekiwania naszych Klientów nieustannie szukamy innowacyjnych rozwiązań i wytyczamy nowe kierunki w rozwoju systemów ogrodzeniowych.

Nasza siła tkwi w ludziach. Jesteśmy grupą pasjonatów, ale przede wszystkim zespołem specjalistów i ekspertów, którzy przekładają swoją energię na tworzenie niesamowitych produktów. Każdy z nas jest ważny i każdy z nas ma realny wpływ na rozwój POLARGOS. Dołączysz do nas?

Specjalista ds. Kontrolingu Operacyjnego Produkcji / Kontroler Produkcji, Latowicz (pow. miński)