Specjalista ds. kontrolingu personalnego

ENERGA - OBRÓT S.A.

Aleja Grunwaldzka 472

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Budżetowanie obszaru wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych zgodnie z wytycznymi oraz kontrola realizacji budżetu wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych Spółki, opisywanie odchyleń

  • Udział w projektach od strony analitycznej : motywacja pracowników, zmian regulacji płacowych, analityka wynagrodzeń i systemów premiowych oraz projektach dotyczących rozwoju narzędzi informatycznych w zakresie administracji personalnej

  • Rozliczanie dokumentów kosztowych oraz szacowanie kosztów

  • Współpraca z innymi komórkami oraz spółkami Grupy Kapitałowej w zakresie spraw pracowniczych, w tym: sporządzanie raportów i analiz, danych dot. pracowników, obowiązujących przepisów prawa oraz Compliance i RODO.

  • Realizacja zawiązywania i rozwiązywania rezerw na wynagrodzenia i świadczenia pracownicze

  • Przygotowywanie danych i rezerw do zamknięcia miesiąca

  • Koordynowanie i wypełnianie tabel SIK, HFM w ramach Spółki

  • Koordynowanie i wypełnianie tabel cyklicznych i ad hoc dotyczących wynagrodzenia i stanu zatrudnienia

  • Sporządzanie sprawozdań statystycznych oraz innych analiz HR zgodnie z potrzebami Spółki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunkach: zarządzanie, prawo, rachunkowość, administracja, ekonomia

  • min. dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w obszarze kontrolingu personalnego

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy

  • praktyczna znajomość baz danych, systemów kadrowo-płacowych (w tym SAP)

  • znajomość problematyki wynagrodzeń oraz zatrudnienia umożliwiająca przygotowanie analiz, raportów i rekomendacji w zakresie polityki zatrudnienia i kosztów pracy

  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie

  • samodzielność w realizacji zadań

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność analizy danych i sporządzania raportów

  • znajomość obsługi programów biurowych i aplikacji pakietu Microsoft Office (w szczególności Ms Excel)

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o otwartej i przyjaznej kulturze

  • Dynamiczny rozwój oparty o realizację samodzielnych działań

  • Codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą i otwartej informacji zwrotnej

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych branż

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w Grupie Energa

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie aplikacji do dnia 13.12.2022r.

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej oraz gazu, działająca w północnej i środkowej części kraju, dla jednej ze swoich Spółek poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy