Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kontrolingu Personalnego

Gestamp Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Września
    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie budżetowania i forecastowania kosztów personalnych,
  • monitorowanie poziomu realizacji budżetu kosztów personalnych i raportowanie odchyleń,
  • analiza danych ilościowych dotyczących zasobów ludzkich w organizacji,
  • analizowanie wynagrodzeń, systemów premiowych oraz świadczeń dodatkowych
  • przygotowywanie raportów, analiz kosztów, zestawień, opracowań oraz innych dokumentów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne spółki (Balanced Scorecard, GSD),
  • doskonalenie i automatyzacja narzędzi do analizy i raportowania danych,
  • wsparcie działu finansowego w zakresie przygotowywania danych i rezerw do zamknięcia miesiąca.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (kontroling, zarządzanie zasobami ludzkimi),
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość baz danych, systemów kadrowo-płacowych (mile widziany SAP),
  • biegła znajomość MS Excel i Power Point,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, benefity świąteczne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne
  • jeden krótszy dzień pracy

Gestamp Polska Sp. z o.o.

Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym, która od ponad 50 lat zdobywa kolejne rynki na całym świecie osiągając status jednego z największych europejskich producentów komponentów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego oraz innych.

Specjalista ds. Kontrolingu Personalnego, Września