Ta oferta pracy jest nieaktualna od 310 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kontrolingu

  • Piotrków Trybunalski, łódzkie
  • Specjalista
  • 18.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goldman Recruitment
    Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej produkcyjnej, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

    Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
    Wynagrodzenie: atrakcyjne
    Nr ref.: 17401/0

    Opis stanowiska:

    • przygotowywanie analiz rentowności produktów,
    • przeprowadzanie analiz efektywności inwestycji,
    • udział w rozwijaniu narzędzi controllingowych,
    • udział w przygotowywaniu rocznego budżetu, analizowanie odchyleń,
    • przygotowywanie analiz i  prezentacji na potrzeby Zarządu.

    Wymagania:

    • wykształcenia wyższe z zakresu finansów,
    • znajomość zasad kontrolingu w firmie produkcyjnej,
    • minimum roczne doświadczenie zawodowe,
    • znajomości pakietu MS Office,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego,
    • umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • pakiet socjalny.

    Zainteresowane osoby prosimy o WYPEŁNIENIE NASZEGO FORMULARZA

    Accounting     Advisory      Audit     Controlling     Corporate Banking     Insurance     Financial Markets  Fund Accounting