Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kontrolingu

Paged Pisz Sp. z o.o.

  • Kwiatowa 1, Pisz
    Pisz, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kwiatowa 1

Pisz

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i weryfikacja odchyleń kosztów w stosunku do założeń

  • Kalkulacja kosztów wytworzenia produktu

  • Dbałość o rzetelność danych z obszaru kontrolingu w systemie klasy ERP

  • Analiza rentowności grup produktowych

  • Udział w tworzeniu budżetu, analiza i kontrola jego wykonania oraz analiza odchyleń

  • Przygotowywanie kalkulacji kosztów produkcji

  • Analiza wskaźników operacyjnych, sporządzanie raportów produkcyjnych

  • Aktywny udział w pracach inwentaryzacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki finanse, rachunkowość, kontroling, ekonomia, etc.)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w obszarze kontrolingu produkcyjnego

  • Znajomość zasad analizy ekonomicznej

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Umiejętność przygotowywania analiz finansowych

  • Analityczny sposób myślenia i samodzielność w rozwiązywaniu zadań

  • Systematyczność, terminowość, rzetelność i dyspozycyjność

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Prywatną opiekę medyczną, szeroki pakiet socjalny,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Ambitne, ciekawe zadania

Grupa Paged - holding przemysłowo-inwestycyjny o ponad 80-letniej tradycji, lider w branży sklejkowej. Jesteśmy stabilnie finansowo, dynamicznie rozwijającą się firmą, zatrudniającą ponad 1800 pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikuj. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.