Oferta pracy

Specjalista ds. Kontrolingu

Veolia Energia PoznańO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Veolia Energia Poznań
poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KONTROLINGU
Miejsce pracy: PoznańNumer ref.: nr.ref. 2020/158/Z

ZADANIA:

  • Przygotowywanie raportów zarządczych na potrzeby spółki oraz Grupy Veolia.
  • Udział w zamknięciu księgowym miesiąca.
  • Współpraca z audytorami w zakresie badania sprawozdań finansowych spółki.
  • Współpraca z kontrolingiem Grupy Veolia.
  • Wsparcie merytoryczne komórek organizacyjnych w zakresie księgowo – finansowym.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze kontrolingu (znajomość branży energetycznej będzie dodatkowym atutem).
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym.
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej.
  • Zaawansowana znajomość MS Excel (MS Access będzie dodatkowym atutem).
  • Komunikatywność  i otwartość na zmiany.
  • Skuteczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Znajomość systemów klasy ERP.
  • Znajomość języka angielskiego (co najmniej stopień średniozaawansowany).

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko.
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach lokalnych i grupowych.
  • Szeroki pakiet benefitów, w tym dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie NNW, atrakcyjny pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie emerytalne opłacane przez Pracodawcę (PPE).

Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie,  kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy