Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kontrolingu

H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.O firmie

H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.

28 Czerwca 1956 r.

Poznań

firma zajmująca się produkcją i modernizacją taboru szynowego,
w związku z dynamicznym rozwojem i nowymi kontraktami,
zatrudni na stanowisko
Specjalista ds. kontrolinguNumer ref.: Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

Osoba, zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:

  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na potrzeby informacji zarządczej,
  • aktywny udział w przygotowywaniu budżetu, planu rzeczowo-finansowego, prognoz finansowych,
  • analizę realizacji kontraktów,
  • analizę opłacalności inwestycji,
  • przygotowywanie danych niezbędnych do zarządzania płynnością finansową, monitorowanie płynności finansowej Spółki,
  • współpracę z bankami i instytucjami finansowymi, brokerem ubezpieczeniowym, audytorami i innymi podmiotami zewnętrznymi,
  • analizowanie, monitorowanie i optymalizowanie kosztów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość, kontroling),
  • 2-3 lata doświadczenia w dziale kontrolingu/analiz ekonomicznych,
  • umiejętność analitycznego myślenia, analizy i interpretacji danych,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • mile widziana znajomość dowolnego systemu klasy ERP (znajomość systemu IFS będzie dodatkowym atutem),
  • otwartość i komunikatywność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • liczne świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów i kolonii, karnety sportowe, paczki i świadczenia świąteczne itp.),
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert, klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne