Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kontrolingu

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ELIN Sp. z o.o.

    PROJEKTOWANIE I WYKONAWSTWO INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH,TELETECHNICZNYCH ORAZ AUTOMATYKI HVAC I BMS W OBIEKTACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ, KOMERCYJNYCH I INFRASTRUKTURALNYCH

    Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • (współ-) opracowywanie i aktualizowanie kalkulacji projektów;
    • monitorowanie realizacji projektów od strony finansowej, w tym kontrola realizacji budżetu;
    • monitoring kosztów i analiza odchyleń i ryzyk;
    • przygotowywanie i (współ-) negocjowanie umów z klientami, wykonawcami i dostawcami;
    • wewnętrzne raportowanie w zakresie wykonania budżetu w cyklach miesięcznym kwartalnym, rocznym;
    • rozliczanie kontraktów (w tym monitowanie należności, zobowiązań i rezerw);
    • obsługa gwarancji bankowych;
    • bieżąca współpraca z działem księgowym, zakupów i realizacji.

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej;
    • wykształcenie wyższe, najchętniej o profilu ekonomicznym / technicznym;
    • duża samodzielność, odpowiedzialność i terminowość w działaniu;
    • bardzo dobra znajomość MS Office, zwłaszcza w zakresie MS Excel;
    • znajomość angielskiego.

    Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:

    • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
    • kursy, szkolenia z zakresu kontrolingu i finansów.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę;
    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
    • elastyczne godziny pracy;
    • ubezpieczenie NNW;
    • możliwość udziału w programie Multisport;
    • przyjazną atmosferę pracy, spotkania integracyjne, możliwość udziału w Poland Business Run.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.