Oferta pracy

Specjalista ds. kontrolingu

Goldman RecruitmentO firmie

  • Poznań (okolice), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Specjalisty ds. Kontrolingu.
Specjalista ds. kontrolinguNumer ref.: 192098/6843

Opis stanowiska:

  • terminowe rozliczanie kosztów produkcji,
  • automatyzacja procesów związanych z rozliczaniem kosztów produkcji, a także ich optymalizacja i proponowanie kierunków dalszego rozwoju,
  • kalkulacja cen ewidencyjnych oraz rzeczywistych cen wytworzenia produktów, a także analiza odchyleń,
  • okresowa weryfikacja normatywów oraz kluczy rozliczeniowych,
  • bieżąca kontrola kosztów produkcji i terminowe raportowanie,
  • udział w przygotowywaniu budżetu oraz kontrola jego wykonania.

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze kontrolingu w firmie produkcyjnej,
  • wyższe wykształcenie na kierunkach: ekonomia / rachunkowość / finanse,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • dobra znajomość zasad rachunkowości i analizy finansowej,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy, proaktywna postawa.

Oferta obejmuje:

  • pakiet benefitów (karta Multisport, dofinansowanie do opieki medycznej),
  • umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • możliwość doskonalenia wiedzy i kompetencji,
  • wysoką kulturę pracy i świetną atmosferę.

Ogłoszenie archiwalne