Ta oferta pracy jest nieaktualna od 193 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kontrolingu

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.06.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Top Farms – lider w branży rolno - spożywczej – w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób do pracy w dziale kontrolingu.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Wielkopolska (Poznań i okolice); Warmińsko - mazurskie (Iława i okolice)

Opis stanowiska:

  • Udział w przygotowaniu budżetów i prognoz oraz analiza ich wykonania
  • Wsparcie w raportowaniu wyników
  • Analiza wielkości oraz zyskowności sprzedaży
  • Analiza i kontrola kosztów produkcji
  • Pomoc w analizie rentowności projektów inwestycyjnych
  • Wspieranie poszczególnych działów w zrozumieniu procesów finansowych przedsiębiorstwa

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe, preferowany kierunek finanse/rachunkowość/analiza finansowa
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Duże zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zaangażowanie w projekty związane z zarządzaniem całym przedsiębiorstwem
  • Wynagrodzenie odpowiadające zakresowi zadań i odpowiedzialności
  • Stabilne zatrudnienie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje i kursy językowe
  • Pracę w zgranym i pełnym energii zespole
  • Narzędzia niezbędne do realizacji nałożonych zadań

Aplikacje (CV  i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.