Oferta pracy

Specjalista ds. kontrolingu (Production controller)

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Wspieramy nową inwestrycję w Legnicy (firmę produkcyjną) w poszukiwaniu osoby, która będzie wsparciem dla Dyrektora Zarządzającego jako partner biznesowy w podjmowaniu właściwych decyzji we wszystkich kwestiach finansowych i controllingowych.

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie procesów i systemów controllingowych, m.in. powiązany moduł SAP

  • Ustanowienie lokalnego raportowania i kalkulacji kosztów produktów zgodnych ze standardami firmy

  • Planowanie, kontrola i monitorowanie produkcji

  • Przygotowanie i weryfikacja kalkulacji produktu

  • Kontrola struktury kosztów fabryki, w tym m.in. kontrola centrum kosztów

  • Porównania wartości docelowej i rzeczywistej, w tym komentarz dotyczący odchylenia

  • Obliczanie opłacalności decyzji inwestycyjnych

  • Wsparcie w kwestiach ekonomicznych i wnioskach ad hoc

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: Rachunkowość/Kontroling/Finanse

  • 5 lat doświadczenia w księgowości/kontrolingu zakładu produkcyjnego

  • Zaawansowana obsługa MS Office, zwłaszcza Excel

  • Zaawansowana znajomość SAP i narzędzi raportowych (IBM Cognos TM1, PowerBI)

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Pracodawca oferuje

  • Długofalową możliwość współpracy w stabilnej branży

  • Pracę ze znaną marką, kierującą się wysokimi standardami

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • System szkoleń

  • Możliwość rozwoju w środowisku nowej inwestycji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy