Oferta pracy

Specjalista ds. Kontrolingu Produkcyjnego i MRP

ARYZTA Polska

  • Michałów-Reginów (pow. legionowski)

    Michałów-Reginów (pow. legionowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • rozliczanie zleceń procesowych w SAP

  • planowanie potrzeb materiałowych w oparciu o plan produkcji (MRP)

  • zamawianie surowców i opakowań

  • kontrola procesu przepływu materiałów od surowca do produktu gotowego

  • nadzorowanie prawidłowości obiegu dokumentów księgowych związanych z zamówieniami surowców i opakowań

  • kontrola stanów magazynowych produktów gotowych, surowców i opakowań – inwentaryzacja ciągła

  • koordynacja i tworzenie raportów produkcyjnych

  • raportowanie kluczowych wskaźników operacyjnych KPI – straty, przerwy, wskaźniki produkcyjne

  • weryfikacja receptur w SAP

  • tworzenie nowych materiałów, klientów, dostawców w SAP

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie, wykształcenie wyższe kierunkowe: inżynieria produkcji, logistyka lub pokrewne mile widziane

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość Ms Excel

  • dobra znajomość systemu SAP (moduł produkcyjny)

  • znajomość i doświadczenie w pracy z MRP będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność wykonywania kompleksowych analiz

  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowego koncernu

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • system premiowy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • pakiet świadczeń dodatkowych – w tym bezpłatna opieka medyczna; dofinansowanie do karty sportowej lub rekreacyjnej, ZFŚS, karta lunchowa

  • szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy liderem w kategorii pieczywa i trzecią największą grupą piekarniczą na świecie. Nasze produkty zna prawie każdy!

Do ARYZTA Polska należą trzy piekarnie, znajdujące się w Grodzisku Mazowieckim, Michałowie Reginowie i Strzegomiu.

Tworzymy zgrany zespół ponad 700 osób. Na co dzień kierujemy się wartościami:

Z PASJĄ DO CELU

ROŚNIEMY RAZEM

ZMIENIAJ Z ODWAGĄ

Przewiń do profilu firmy