Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. kontrolingu produkcyjnego

Bakalland S.A.

  • Fabryczna 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Fabryczna 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie budżetów, prognoz, planów finansowych w obszarze produkcji, zakupów oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń;

  • Rozliczanie kosztów produkcji, analiza odchyleń na zleceniach produkcyjnych, kalkulacja kosztu produkcji i zakupów dla poszczególnych SKU;

  • Dostarczanie wiarygodnych informacji zarządczych, służących do podejmowania decyzji menedżerskich w obszarze produkcji, wdrażania nowych produktów, optymalizacji i automatyzacji procesów produkcyjnych, inwestycji;

  • Analizowanie rentowności produktów, zapasów, kanałów zakupów i dostawców;

  • Przygotowywanie miesięcznych raportów w obszarze produkcji, zakupów i innych operacji;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, rachunkowość, finanse,

  • 2 lata doświadczenia w zakresie kontrolingu produkcji, łańcucha dostaw,

  • Komunikatywność, umiejętność prowadzenia dyskusji biznesowych, pracy w zespole, budowania relacji wewnątrz organizacji,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, SAP,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1/B2).

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Umowę o pracę, stabilność zatrudnienia

  • Opiekę medyczną

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi