Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kontrolingu Projektów

Dürr Poland Sp. z o.o.

Stanisława Żółkiewskiego 125

Gołębiów

Radom

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie niezbędnych czynności związanych z procesem kontroli finansowej realizowanych projektów

  • Przygotowanie raportów i analiz

  • Kontrola działalności operacyjnej w ramach projektów

  • Przygotowanie prognoz kosztowych oraz rozliczeń projektów

  • Przeprowadzanie przeglądów projektów od strony finansowej

  • Współpraca oraz wsparcie zespołu projektowego w zakresie finansów projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ekonomia / finanse/ zarządzanie / pokrewne

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale kontrolingu, finansów, zarządzania projektami lub pokrewnym obszarze

  • Znajomość programu ERP (SAP będzie dodatkowym atutem)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne

  • Dobra organizacja pracy, rzetelność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Otwartość na nowe wyzwania

  • Odpowiedzialność i samodzielność

  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o uznanej światowej renomie, której produkty wykorzystywane są w najnowocześniejszych fabrykach samochodowych na świecie

  • Stanowisko w dobrze prosperującym i rozwijającym się zakładzie produkcyjnym

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Współpracę z profesjonalnym i doświadczonym zespołem

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • pakiet relokacyjny

Twój kontakt:

Anna Abramowicz

Paint and Final Assembly Systems

Human Resources

ul. Żółkiewskiego 125

26-600 Radom

Poland

Phone +48 48 36 10 140

Mobile +48 882 435 845

E-mail [email protected]

Internet www.durr.com

Dürr Poland Sp. z o.o. wiodący producent nowoczesnych systemów transportu technologicznego mających zastosowanie głównie w przemyśle samochodowym, poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. Kontrolingu Projektów.

Przewiń do profilu firmy