Oferta pracy

Specjalista ds. kontrolingu

3DGence Sp. z o.o.O firmie

  • Przyszowice (pow. gliwicki)

    Przyszowice (pow. gliwicki), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i bieżąca kontrola kosztów,

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów finansowych,

  • Aktywny udział w przygotowywaniu budżetu oraz wyjaśnianie odchyleń pomiędzy rezultatami obecnymi a budżetem, wyciąganie wniosków.

  • Proponowanie rozwiązań usprawniających,

  • Prezentację wyników,

  • Współpraca z innymi działami firmy,

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu analiz finansowych, kontrolingu finansowym lub audycie finansowym,

  • Wykształcenie kierunkowe,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Doskonała organizacja pracy,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w zespole,

  • Pro aktywność, komunikatywność, rzetelność.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dodatkowy pakiet prywatnej Opieki Medycznej ,

  • System benefitów sportowo – rekreacyjnych OK SYSTEM,

  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia w ERGO HESTIA,

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • Przyjazną atmosferę,

  • Pyszną kawę z ekspresu