Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kontrolingu/rachunkowości zarządczej

IMPEL Business Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie procedur zapewniających spójność rozwiązań wdrożonych w module SAP ERP / CO z modelem zarządczym i modelami rozliczeń kontrolingowych
  • Udział w przygotowywaniu procedur związanych z procesem ewidencji analitycznej danych transakcyjnych w systemie SAP moduł CO
  • Udzielanie użytkownikom końcowym informacji o sposobie pracy z systemem
  • Szkolenie użytkowników w obszarze zasad ewidencji i rozksięgowania
  • Udział w projektach rozwojowych związanych z budowaniem modeli analiz
  • Pomoc użytkownikom końcowym w rozwiązywaniu problemów związanych z wykorzystaniem narzędzi analizy Bussines Intelligence (w tym QV, QS i narzędzia Excel)
  • Udział w projektach rozwojowych związanych z obszarem rachunkowości zarządczej
  • Współpraca z właścicielami danych w celu zapewnienia istotności jakości danych w procesach i sposobie myślenia przy podejmowaniu decyzji
  • Definiowanie danych operacyjnych, transakcyjnych i procesowych w celu wzmocnienia kultury podejmowania decyzji w oparciu o dane

Nasze wymagania

  • Skrupulatne wywiązywanie się z podjętych obowiązków
  • Chęć do ciągłego rozwoju swoich umiejętności
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość MS Excel

Mile widziane

  • Znajomość podstaw zasad rachunkowości zarządczej/kontrolingu
  • Umiejętność prostego opisywania złożonych procesów
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość systemu klasy ERP
  • Umiejętności współpracy zespołowej
  • Umiejętności komunikacji
  • Mile widziana znajomość systemu klasy ERP

To oferujemy

  • Pracę w organizacji nastawionej na rozwój i silnie ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wsparcie przy wdrożeniu do nowych zadań
  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego w obszarze rachunkowości zarządczej
  • Współpracę z ekspertami obszarów kontrolingowych
  • Udział w projektach rozwojowych
  • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • firmowa biblioteka
  • inicjatywy dobroczynne
  • baza szkoleń na platformie e-learningowej
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dostęp do platformy kafeteryjnej NAIS

IMPEL Business Solutions Sp. z o.o.

Impel Business Solutions, będąca częścią grupy Impel specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze specjalistycznych usług back office. Zapewnia pełną i profesjonalną obsługę firmy oraz jej pracowników w obszarach obsługi kadrowo-płacowej, doradztwa procesowego, robotyzacji i automatyzacji procesów, księgowości, zarządzania dokumentacją oraz doradztwa podatkowego.

Strona Spółki: https://procesy-biznesowe.impel.pl/

Specjalista ds. kontrolingu/rachunkowości zarządczej, Rzeszów