Oferta pracy

Specjalista ds. Kontrolingu

Dürr Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dürr Poland Sp. z o.o. wiodący producent nowoczesnych systemów technologii lakierniczych i transportu technologicznego mających zastosowanie głównie w przemyśle motoryzacyjnym, poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie niezbędnych czynności związanych z procesem raportowania
  • Przygotowanie danych na potrzeby sprawozdawczości zarządczej spółki
  • Kontrola działalności operacyjnej oraz wyników
  • Przygotowanie analiz oraz prognoz
  • Współpraca oraz wsparcie zespołów w spółkach Grupy Dürr oraz innych działów firmy w zakresie kontrolingu, rachunkowości zarządczej oraz raportowania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ekonomia / finanse
  • Zaawansowana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale kontrolingu, finansów lub pokrewnym obszarze
  • Znajomość programu SAP
  • Znajomość Hyperion Management Reporting będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność, rzetelność
  • Otwartość na nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju (szkolenia i kursy językowe)
  • Możliwość uzyskania dodatkowych bonusów
  • Pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (cv) klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie wszystkich Państwa uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Przesłanie aplikacji  będzie oznaczać, że wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tej aplikacji przez Dürr Poland Sp. z o.o.  w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeżeli jest Pan(i)  zainteresowany(a) udziałem w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Dürr Poland Sp. z o.o. prosimy w treści aplikacji zawrzeć następujące oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dürr Poland Sp. z o.o. na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Administratorem Państwa  danych osobowych jest Durr Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Żółkiewskiego 125, 26-600 Radom. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Państwa dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – nie dłużej niż 1 rok. Przysługuje Państwu  prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania, ograniczenia lub usunięcia oraz prawo do przeniesienia danych. W każdym czasie możecie Państwo cofnąć zgodę na dalsze przetwarzanie przez nas swoich danych osobowych. Macie też Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego.

Ogłoszenie archiwalne