Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. kontrolingu

Rhenus Logistics S.A.

  • Radonice (pow. warszawski zachodni)

    Radonice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i analiza raportów finansowych i operacyjnych na potrzeby grupy i kierownictwa

  • Aktywny udział w procesie zamykania miesiąca, budżetowania i prognozowania (budżet roczny i inwestycyjny)

  • Analiza realizacji inwestycji w porównaniu do zakładanych planów

  • Kontrola bieżących wyników finansowych oraz analiza odchyleń od budżetów

  • Udział w projektach optymalizujących i automatyzujących procesy

  • Współpraca z działem księgowości oraz działami operacyjnymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów lub rachunkowości

  • Około 3 letnie doświadczenie w obszarze finansów i/lub kontrolingu w dużej spółce

  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej oraz rachunkowości zarządczej

  • Umiejętność wyciągania wniosków, weryfikowania założeń biznesowych

  • Umiejętność skutecznej pracy pod presją czasu w zmiennym otoczeniu z dużą ilością danych

  • Umiejętność pracy z zespole

  • Dobra znajomość języka angielskiego (preferowany poziom B1/B2)

  • Znajomość MS Excel w stopniu zaawansowanym

  • Komunikatywność, dokładność, samodzielność oraz wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP FI/CO

  • Znajomość Power Query, MS Power BI

  • Doświadczenia w tworzeniu prognoz, budżetów finansowych i/lub analiz projektów inwestycyjnych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat (od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:15, lub 9:00-17:15)

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość pracy w biurze w Warszawie lub w Radonicach

  • Benefity w postaci prywatnej opieki medycznej współfinansowanej przez firmę, możliwości ubezpieczenia grupowego dla siebie i członków rodziny, dofinansowanie do Karty Multisport

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Smaczną kawę z ekspresu i owoce w biurze

  • Bezpłatny parking dla pracowników firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Aktualnie do naszej spółki Rhenus Logistics SA – do Działu Kontrolingu - poszukujemy nowej osoby, która dołączy do naszego zespołu i wesprze organizację swoim zaangażowaniem i wiedzą.

Grupa Rhenus świadczy usługi z zakresu logistyki magazynowej, logistyki frachtowej, usług portowych, celnych, transportu morskiego oraz lotniczego. W portfolio naszych usług znajdują się także usługi z zakresu logistyki high-tech, digitalizacji, archiwizacji dokumentów i recyclingu. Mamy wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu procesami logistycznymi, zaawansowane rozwiązania w zakresie IT oraz infrastruktury, a także możliwość optymalizacji kosztów w całym łańcuchu dostaw. Na rynku polskim jesteśmy obecni od 1995 r.

Przewiń do profilu firmy