Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Kontrolingu

PanLink Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

PanLink Sp. z o.o.

Skarszewska 15

Tczew

PanLink jest producentem kontraktowym specjalizującym się w produkcji wiązek kablowych, modułów oraz wyrobów gotowych. Główna siedziba firmy znajduję się w Malmo w Szwecji. W Polsce i we Włoszech znajdują się zakłady produkcyjne. Pracując w środowisku opartym na efektywnej współpracy biznesowej, spółka jest zorientowana na budowanie długoterminowych relacji z klientami, dla których największą wartością jest wysoka jakość obsługi oraz zaufanie i wzajemny szacunek.

W chwili obecnej PanLink zatrudnia w Polsce około 370 pracowników.

Firma PanLink jest częścią grupy Fairford, międzynarodowego inwestora, który jako aktywny przedsiębiorca, stwarza możliwości, dzięki którym firma zajmuje wiodącą pozycję na rynku.

Obecnie poszukujemy odpowiednich kandydatów do pracy na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KONTROLINGU

Zakres obowiązków:

  • pomoc w przygotowywaniu raportów miesięcznych, tercjalnych, rocznych
  • pomoc w przygotowaniu budżetu i prognoz oraz koordynowanie procesu z innymi działami
  • współpraca z Działem Sprzedaży w celu polepszenia zyskowności klientów
  • przygotowywanie niezbędnych raportów dotyczących miesięcznego i rocznego zamknięcia roku obrotowego (bliska współpraca z Działem Księgowości)
  • kontrolowanie wydatków, kosztów i dochodów
  • raporty ad hoc
  • inne zadania związane z obszarem kontrolingu

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Ekonomia, Rachunkowość, Matematyka Finansowa)
  • zaawansowana znajomość MS Excel
  • mile widziana znajomość systemu Monitor, lub innego systemu ERP
  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • zdolność efektywnej współpracy z pracownikami innych działów
  • umiejętność identyfikacji błędów i niezgodności
  • samodzielność w działaniu
  • skrupulatność, dokładność, sumienność
  • otwartość na nowe zadania, wyzwania, chęć pracy w dynamicznym otoczeniu
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz wnikliwość i proaktywność

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ciekawe zadania i duża samodzielność w działaniu
  • przyjazne środowisko pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do zakupu okularów
  • pakiety ubezpieczeń na życie
  • szkolenia zawodowe
  • dofinansowanie do kart sportowych VanityStyle

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne