Oferta pracy

Specjalista ds. Kontrolingu

TechniSat Digital Sp. z.o.oO firmie

TechniSat Digital Sp. z.o.o

Poznańska 2

Siemianice (pow. trzebnicki)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie budżetu oraz kontrola jego realizacji;

  • Przygotowanie długofalowych planów finansowych;

  • Sporządzanie analiz ekonomicznych i kalkulacji kosztów produkcji;

  • Ocena sytuacji finansowej firmy;

  • Analiza rentowności produkcji;

  • Analiza kosztów i przychodów z działalności Spółki oraz przełożenie jej na informacje zarządcze;

  • Wspieranie procesów negocjacyjnych w celu zapewnienia optymalnych decyzji finansowych;

  • Wdrażanie projektów optymalizujących koszty;

  • Współpraca z Centralą firmy i innymi działami w ramach struktury;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o specjalności: kontroling, rachunkowość, finanse lub ekonomia;

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze kontrolingu finansowego w zakładzie produkcyjnym;

  • Biegła znajomość zasad rachunkowości oraz analizy finansowej;

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;

  • Znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem arkusza kalkulacyjnego Excel;

  • Umiejętności analityczne, organizacyjne, komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;

  • Samodzielność, inicjatywa, nastawienie na realizację celu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Kartę restauracyjną (do 190 zł miesięcznie);

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

  • Samodzielność w działaniu i ciekawe wyzwania zawodowe

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne