Oferta pracy

Specjalista ds. Kontrolingu

Mostostal Warszawa S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Rzemieślnicza 17/19

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad całością kwestii ekonomiczno-finansowych prowadzonych kontraktów,

  • współtworzenie budżetu, prognoz oraz weryfikacja wykonania budżetu i zamówień pod kątem zgodności z budżetem,

  • weryfikacja i zatwierdzanie analiz finansowych pozycji budżetowych oraz karty wyboru dostawcy/podwykonawcy zgodnych z procedurą zakupów,

  • wspieranie kierownictwa kontraktu w zakresie rozliczeń finansowych z kontrahentami oraz w tworzeniu zapisów umownych dotyczących kwestii ekonomiczno-finansowych kontraktu,

  • kontrolowanie i weryfikowanie zabezpieczeń finansowych składanych przez kontrahentów (np. gwarancje bankowe),

  • odpowiedzialność za terminowe przeprowadzanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca w systemie SAP,

  • sporządzanie kalkulacji oraz kontrolowanie stanu rozrachunków z kontrahentami,

  • planowanie, opracowywanie i nadzór nad realizacją harmonogramów finansowych oraz analiza odchyleń.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym,

  • min. 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,

  • dobra znajomość systemu SAP lub analogicznego systemu ERP.

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej, kontrolingu,

  • znajomość branży budowlanej,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • komunikatywność i umiejętności pracy w zespole,

  • orientacja na obsługę klienta wewnętrznego,

  • prawo jazdy kat. B.,

  • gotowość do odbywania regularnych wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość długofalowej współpracy,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • szeroki pakiet benefitów:

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Przewiń do profilu firmy