Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kontrolingu

Mostostal Warszawa S.A.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Mostostal Warszawa S.A.

Rzemieślnicza 17/19

Sopot

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad całością kwestii ekonomiczno-finansowych prowadzonych kontraktów,
  • współtworzenie budżetu, prognoz oraz weryfikacja wykonania budżetu i zamówień pod kątem zgodności z budżetem,
  • weryfikacja i zatwierdzanie analiz finansowych pozycji budżetowych oraz karty wyboru dostawcy/podwykonawcy zgodnych z procedurą zakupów,
  • wspieranie kierownictwa kontraktu w zakresie rozliczeń finansowych z kontrahentami oraz w tworzeniu zapisów umownych dotyczących kwestii ekonomiczno-finansowych kontraktu,
  • kontrolowanie i weryfikowanie zabezpieczeń finansowych składanych przez kontrahentów (np. gwarancje bankowe),
  • odpowiedzialność za terminowe przeprowadzanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca w systemie SAP,
  • sporządzanie kalkulacji oraz kontrolowanie stanu rozrachunków z kontrahentami,
  • planowanie, opracowywanie i nadzór nad realizacją harmonogramów finansowych oraz analiza odchyleń.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym,
  • min. 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • dobra znajomość systemu SAP lub analogicznego systemu ERP.
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej, kontrolingu,
  • znajomość branży budowlanej,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętności pracy w zespole,
  • orientacja na obsługę klienta wewnętrznego,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • gotowość do odbywania regularnych wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • szeroki pakiet benefitów:

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • jeden krótszy dzień pracy
  • dodatkowy urlop

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Specjalista ds. Kontrolingu, Rzemieślnicza 17/19, Sopot