Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kontrolingu

MORSKA STOCZNIA REMONTOWA "GRYFIA" S.A.O firmie

  • Brdowska 12, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

MORSKA STOCZNIA REMONTOWA "GRYFIA" S.A.

Brdowska 12

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie cyklicznych raportów i analiz z zakresu kosztów, przychodów, wyników, pracochłonności itp.;

  • udział w tworzeniu planów i prognoz finansowych w różnych perspektywach czasowych;

  • monitorowanie realizacji planów, budżetów, prognoz w ujęciu zagregowanym i projektowym;

  • udział w opracowaniu analiz opłacalności, monitorowaniu i rozliczaniu przedsięwzięć inwestycyjnych;

  • doskonalenie narzędzi kontrolingowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie, itp.);

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel (test praktyczny);

  • doświadczenie w pracy w dziale kontrolingu, analiz, planowania, finansów będzie dodatkowym atutem, lecz nie jest bezwzględnie wymagane;

  • znajomość zasad kontrolingu, rachunkowości zarządczej i finansowej;

  • umiejętność logicznego myślenia, wnioskowania, przewidywania przyczynowo-skutkowego;

  • kreatywność, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu;

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Morska Stocznia Remontowa „Gryfia” S.A. poszukuje kandydata na stanowisko Szef projektu inwestycji hydrotechnicznych

Przewiń do profilu firmy