Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. kontrolingu

LSJ HR GROUP

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Jeśli jesteś osobą, dla której wiedza podatkowa i finansowa nie jest obca, zna Excel jak własną kieszeń i szuka rozwoju w międzynarodowej organizacji - Mamy coś dla Ciebie!

Rekrutujemy dla naszego Klienta, który jest jednym z wiodących światowych dostawców wózków widłowych i wyposażenia magazynów oraz rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw. Funkcjonuje na rynku międzynarodowym - w ponad 100 krajach na całym świecie.

Zapoznaj się z ofertą i aplikuj!

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem inwestycyjnym

  • Częściowa kalkulacja cen wyrobów

  • Organizowanie i nadzorowanie interface pomiędzy procesami zakupowymi, księgowymi i kontrolingowymi

  • Nadzorowanie procesu zamknięcia miesiąca

  • Tworzenie i dopasowywanie rezerw kosztowych w okresach sprawozdawczych

  • Przygotowanie danych i plików do raportowania grupowego

  • Udział w procesie budżetowania oraz analiza odchyleń

  • Monitorowanie płynności

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe: finanse, rachunkowość, kontroling

  • Znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wiedzę z obszaru analizy i statystyki, rachunkowości finansowej i zarządczej

  • Znajomość: IFRS, Excela na poziomie biegłym

  • Znajomość prawa finansowego

  • Zdolności analityczne oraz myślenie koncepcyjne

  • Umiejętność określania priorytetów

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Kursy językowe

  • Prywatną opiekę medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Brzmi ciekawie? Chcesz wiedzieć więcej? Aplikuj!

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331.

Nasza firma istnieje na rynku już niemal 20 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu ubiegłego roku zatrudniliśmy kilka tysięcy pracowników tymczasowych. Jeśli więc chcesz się stać częścią naszej firmy, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, której wartościami jest skuteczność, przejrzystość w działaniach, a także najwyższa jakość świadczonych usług. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy