Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. kontrolingu

PEOPLE Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Numer ref.: Spe/32/09/2020/MJ-F&PS

Zadania:

  • Sporządzanie planów i prognoz rocznych
  • Udział w procesie budżetowania
  • Analizowanie, weryfikowanie i raportowanie danych finansowych od strony przychodowej i kosztowej
  • Kalkulowanie kosztów wytworzenia produktów oraz kontrolowanie kosztów produkcji i ocen opłacalności inwestycji
  • Opracowywanie optymalizacji kosztowych
  • Analiza i kontrola finansowych i niefinansowych wskaźników efektywności, kosztów operacyjnych oraz wydatków inwestycyjnych
  • Raporty finansowe dla kadry zarządzającej
  • Comiesięczne raportowaniu wyników, udział w procesie zamykania okresów rozliczeniowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, przynajmniej roczne
  • Wykształcenie wyższe na kierunku ekonomia lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Mile widziana znajomość SAP
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Analityczny umysł
  • Nastawienie na współpracę w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Benefity: Luxmed, Multisport, ubezpieczenie na życie, platforma do nauki języków, bonus świąteczny, bonus wypoczynkowy
  • Wspierającego i merytorycznego przełożonego
  • Atmosferę, która sprzyja pracy w zespole
  • Kulturę organizacji, która wspiera rozwój, pasje i talenty pracowników
  • Realne możliwości poszerzania kompetencji
  • Przestrzeń do samodzielnego działania
  • Możliwość pracy zdalnej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Ogłoszenie archiwalne