Specjalista ds. Kontrolingu w Biurze Cargo

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 45a

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań kontrolingowych

  • Tworzenie dashboardów

  • Opracowanie raportów w oparciu o bazy danych Business Inteligence Data Provider oraz WorldACD

  • Księgowanie faktur dostawców i odbiorców w SAP (rynek USA)

  • Dekretacja kontrolingowa faktur dostawców zagranicznych w SAP

  • Wsparcie zespołu rozliczeniowego

Nasze wymagania

  • Ukończone studia ekonomiczne, finansowe, rachunkowe lub min. 2 letnie doświadczenie w działach finansowych

  • Zaawansowana znajomość programu Excel (pakietu MS Office)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – minimum B2

  • Umiejętność przetwarzania i rozumienia danych

  • Znajomość zagadnień z zakresu controllingu, rachunkowości zarządczej i finansowej

  • Znajomość systemu SAP FI w obszarze:

  • SAP FI-GL (General Ledger Accounting) – moduł SAP Księga Główna

  • SAP FI-AP (Accounts Payable) – moduł SAP Rozrachunki z Dostawcami

  • SAP FI-AR (Accounts Receivable) – moduł SAP Rozrachunki z Odbiorcami​

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania wspierającego wizualizację danych

To oferujemy

  • Pracujemy z międzynarodowymi partnerami, co pozwala podnosić lub pielęgnować kompetencje językowe (angielski)

  • Możliwość nawiązania międzynarodowych kontaktów

  • Bogaty pakiet benefitów, w tym: bilety lotnicze na połączenia LOT i wybrane linie lotnicze całego świata

  • Możliwość korzystania z karty Multisport i Luxmed

  • Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

Dolny pokład samolotów szerokokadłubowych oraz bagażniki samolotów wąskokadłubowych to królestwo Biura Cargo i Poczty!

W naszych codziennych działaniach synchronizujemy kwestie sprzedażowe, operacyjne a także marketingowe związane z przewozem towarów oraz poczty.

Nasze codzienne kontakty koncentrują się przede wszystkim na relacjach handlowych i operacyjnych z naszymi biurami zagranicznymi. Do strategicznych celów naszego Biura należy zwiększanie zysków Firmy, poszukiwanie nowych rozwiązań dla rynku oraz dla naszych Klientów. Kładziemy bardzo duży nacisk na innowacje oraz wykorzystywanie infrastruktury lokalnej, zarówno polskiej, jak i znajdującej się w zasięgu naszego rynku targetowego. Konsekwentnie budujemy pozycję lidera w przewozach cargo lotniczego na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej!

Przewiń do profilu firmy