Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kontrolingu w dziale logistyki

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.O firmie

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.

Relaksowa 44

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja rozliczeń z przewoźnikami w cyklu tygodniowym
  • Weryfikacja danych wprowadzonych do systemu pod względem kompletności kosztów zgodnie z cennikami (dla przesyłek morskich)
  • Raportowanie do HQ statusu / powodów nierozliczonych przesyłek
  • Współpraca z działem z Settlement
  • Przygotowywanie bieżących, cyklicznych raportów oraz analiz wspomagających proces zarządzania

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobrze posługujesz się językiem angielskim co umożliwia Ci swobodą komunikację
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane o kierunku logistycznym lub finansowym)
  • Bardzo dobrze obsługujesz pakiet MS Office zwłaszcza Excel
  • Posiadasz umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiesz pracować pod presją czasu i efektywnie rozporządzasz swoim czasem
  • Jesteś ukierunkowany na realizację zadań i odpowiedzialnie dążysz do ich wykonania
  • Cenisz dokładność, sumienność, zaangażowanie

To oferujemy

  • różnorodność realizowanych zadań i projektów
  • pakiet benefitów m.in. karta Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, grupowe ubezpieczenie na życie
  • pracę w międzynarodowym środowisku, udział w ciekawych projektach
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • możliwość rozwoju w ramach wewnętrznych struktur organizacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. zajmuje się międzynarodową spedycją lotniczą, morską, lądową, kolejową, magazynowaniem oraz dystrybucją towarów. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną około 2500 klientom w różnych branżach. Praca u nas to przede wszystkim wiedza i możliwości. Nasz zespół tworzą ludzie z różnym doświadczeniem zawodowym, wywodzący się z różnych branż. Uczymy się, zdobywamy wiedzę i umiejętności. Realizujemy się w pracy.

Specjalista ds. kontrolingu w dziale logistyki, Relaksowa 44, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)