Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kontrolingu

Intraservis Job Sp. z o.o. Sp. kom.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • udział w tworzeniu budżetu całej grupy kapitałowej i kontrola kosztów ogólnych podległych jednostek.

  • przygotowanie raportów i analiz finansowych z działalności Spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej,

  • planowanie, aktualizacja budżetów realizowanych kontraktów, bieżąca analiza wyniku finansowego i przygotowanie harmonogramów finansowych.

  • monitorowanie ryzyk ekonomicznych, współpraca z działem prawnym

  • udział w sporządzaniu oraz weryfikacji rezerw kosztowych,

  • weryfikacja, ewidencja, dekretacja i zatwierdzanie dokumentów kosztowych, weryfikacja zgodności wykonanych usług lub dostaw zgodnie z zawartymi umowami.

  • kontrola wystawianych dokumentów księgowych (faktury VAT, noty obciążeniowe)

  • analiza i weryfikacja rozrachunków, analiza kont bankowych

  • przygotowywanie bieżących danych finansowych,

  • kontrola oraz weryfikacja obciążeń wewnętrznych między spółkami należącymi do grupy kapitałowej,

  • kontrola prawidłowej realizacji procesu zakupów pod kątem obowiązujących procedur

  • weryfikacja gwarancji ubezpieczeniowych/bankowych, zabezpieczeń finansowych przekazywanych przez Kontrahentów.

  • weryfikacja i zatwierdzanie raportów miesięcznych i rocznych

  • udział w budowaniu i modyfikacji naszego systemu CRM.

  • udział o prezentacja danych na spotkaniach zarządu, działu sprzedaży i rekrutacji,

  • współpraca z Zarządem oraz Głównym Księgowym i Dyrektorem Finansów.

Nasze wymagania

  • minimum 4 lata doświadczenia w obszarze kontroli i analizy kosztów,

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)

  • umiejętność analizowania danych finansowych,

  • rozwinięte umiejętności analityczne, skrupulatność i dokładność

  • doskonała znajomość najnowszych narzędzi niezbędnych do sporządzania analiz i raportów ( b. dobra znajomość MS Excel jest warunkiem koniecznym).

  • elastyczność i umiejętność dostosowywania się do dynamicznego i zmieniającego się otoczenia

  • wysoka kultura osobista, ambicja i determinacja w osiąganiu celów

  • zaangażowanie w pracę na rzecz osiągnięcia sukcesu i bezpieczeństwa biznesu

  • wykazywanie pozytywnej i optymistycznej postawy, czerpania energii z pracy i sukcesów

  • mobilność i dyspozycyjność,

  • gotowość do zmiany miejsca zamieszkania - dla osób spoza woj. zachodniopomorskiego.

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia uzależniona od wyników.

  • dobre warunki pracy w siedzibie Zarządu w Goleniowie

  • elastyczne godziny pracy – możliwość pracy hybrydowej dla osób spoza woj.

  • Zachodniopomorskiego.

  • stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw

  • bardzo dobrą atmosferę pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • benefity: pakiet medyczny, szkolenia komercyjne i inne wg przyjętych standardów

  • spółki.

O nas

Intraservis Group sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia i Agencją Pracy Tymczasowej o strukturach międzynarodowych z kapitałem polskim, która z sukcesami od wielu lat, realizuje projekty rekrutacyjne na terenie Unii Europejskiej, pozyskując wartościowych pracowników z Europy Wschodniej ( Ukrainy, Kazachstanu, Białorusi, Mołdawii i Gruzji, Uzbekistanu).