Oferta pracy

Specjalista ds. Kontrolingu

Jeronimo Martins Polska S.A.O firmie

Jeronimo Martins Polska S.A.

Dolna 3

Warszawa

Odwaga w działaniu, dynamizm i codzienny wpływ na doświadczenie zakupowe 4 milionów klientów. To właśnie Biedronka, część portugalskiej grupy Jeronimo Martins I lider retail, który 25 lat z sukcesem działa na rynku polskim.
Gwarantujemy stabilne zatrudnienie, ciekawe projekty oraz bogaty koszyk benefitów.
Jeśli masz apetyt na zawodowy rozwój i żywisz pasję do żywności - dołącz do naszego zespołu i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. Codziennie.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • tworzenie raportów oraz analiz okresowych w zakresie bieżącej działalności Spółek Jeronimo Martins w Polsce,
  • udział w procesie tworzenia budżetu kosztów sklepów, budżetu dla Biura Głównego oraz konsolidację danych,
  • udział w procesie weryfikacji projektów inwestycyjnych
  • analizę kosztów marketingowych, personalnych oraz wydatków inwestycyjnych,
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca,
  • optymalizację procesu raportowania poprzez udział w projektach w zakresie BI.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, bądź pokrewne,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B2),
  • dobra znajomość Pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • umiejętność pracy z dużą ilością danych, skrupulatność i dokładność,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • mile widziane doświadczenie w dziale Kontrolingu, znajomość VBA na poziomie podstawowym, doświadczenie w SAP, SAP Business Object lub SAS Enterprise Guide oraz kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • ciekawy zakres obowiązków i możliwości rozwoju zawodowego,
  • dostęp do bogatego pakietu socjalnego (20 programów socjalnychm.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna),
  • stabilność zatrudnienia.

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Kostrzynie, (62-025)  ul. Żniwna 5, Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2018/05/2018-05-14-Polityka-Prywatno%C5%9Bci-Jeronimo-Martins-Polska.pdf

Przygotowaliśmy dla ciebie pakiet ponad 20 benefitów:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Regularne badania profilaktyczne
  • System szkoleń i programów rozwojowych podnoszących kompetencje
  • Paczki świąteczne dla pracownikówni ich dzieci
  • Dofinansowanie kart MultiSport
  • Wyprawki dla noworodków, wyprawki szkolne dla pierwszoklasistów
  • Możliwość dofinansowania kursów języków obcych
  • …i wiele innych!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy