Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kontrolingu

MS SERVICES SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie planów finansowych i budżetów,
  • Analiza oraz kontrola budżetów firmy, przychodów i kosztów,
  • Przygotowywanie bieżących prognoz krótko i długoterminowych,
  • Przygotowywanie raportów i analiz w ramach finansowej i biznesowej informacji dla Zarządu.

Nasze wymagania

  • Wysokie zdolności analityczne,
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość,
  • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku,
  • Znajomość zagadnień kontrolingu finansowego, raportowania, budżetowania i analizy kosztów,
  • Zaawansowana znajomość programu MS Excel oraz Power Point,
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • Język angielski na poziomie średniozaawansowanym.

Mile widziane

  • Znajomość VBA.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w oparciu o wysokie standardy w otoczeniu profesjonalistów,
  • Praca bezpośrednio z Zarządem Spółki,
  • Stabilne warunki zatrudnienia.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • kafeteryjny system benefitów

Etapy rekrutacji

1

Videorozmowa z Rekruterem

2

Test analityczny

3

Videorozmowa lub spotkanie z przyszłym Przełożonym

Aktualne oferty pracodawcy
10130017

Specjalista ds. Kontrolingu, Warszawa