Oferta pracy

Specjalista ds. Kontrolingu

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Cybernetyki 10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Integer Group Services Sp. z o.o

Cybernetyki 10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Cykliczne raportowanie i analiza wyników kosztowych,

  • Monitoring kosztów i KPI operacyjnych,

  • Automatyzacja procesów raportowania,

  • Analiza danych ilościowych na potrzeby operacyjne,

  • Tworzenie modeli oraz analiz biznesowych na potrzeby zarządcze Spółki,

  • Udział w procesie budżetowania kosztów logistycznych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, wymóg konieczny – minimum 2 lata,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Microsoft Excel (znajomość biegła),

  • Dobra znajomość zagadnień z obszaru rachunkowości zarządczej,

  • Wysokie zdolności analityczne,

  • Umiejętność pracy na dużych zbiorach danych,

  • Chęci oraz zdolność szybkiego uczenia się,

  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom B1).

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień bazodanowych, SQL, hurtowni danych.

To oferujemy

  • współpraca na podstawie umowy o pracę,

  • stabilna praca w firmie, która jest liderem na rynku,

  • dodatkowe benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport,

  • dodatkowa premia - adekwatna do Twojego zaangażowania,

  • możliwość poszerzania swoich kompetencji oraz zdobywania nowych,

  • partnerska współpraca, która jest dla nas największą wartością,

  • wspólne celebrowanie wydarzeń, zarówno dużych jak i tych mniejszych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy firmą kurierską, której wizytówką jest wyjątkowa usługa niedostępna u innych – Paczkomaty. Stawiamy na nowoczesność i rozwiązania zapewniające jak największy komfort naszym klientom. Obecnie funkcjonuje 10 000 paczkomatów na terenie całej Polski a ich liczba stale się powiększa!

DOŁĄCZ DO #TEAMINPOST

Obecnie do naszego Biura Kontrolingu Operacyjnego zlokalizowanego w Warszawie (ul. Cybernetyki 10) szukamy osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. Kontrolingu.

Przewiń do profilu firmy