Oferta pracy

Specjalista ds. Kontrolingu

POLPHARMA S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMY

Odważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel – dbanie o zdrowie – realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.
SZUKAMY OSOBY NA STANOWISKO:

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Czy ktoś tu uważa, że tabelki i liczby są nudne? Nic bardziej mylnego! Dzisiaj mamy coś specjalnego dla tych, którym zależy na rozwoju w tematach analiz i raportowania. Dlatego, jeśli chcesz wznieść swoje doświadczenie na kolejny poziom i poznać Kontroling B2B w branży farmaceutycznej - dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków to:

  • Zapewnienie bieżącej informacji na temat sprzedaży i kosztów spółki
  • Rekomendowanie efektywnego alokowania zasobów finansowych spółki
  • Bieżące wsparcie pracowników pionu handlowego w obszarach finansów zarządczych
  • Pomiar efektywności działań sprzedażowych i marketingowych
  • Przygotowywanie prognoz finansowych w ujęciu miesięcznym
  • Przygotowywanie rocznego budżetu kontrola jego realizacji i analiza odchyleń

Nasze wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień związanych z raportowaniem zarządczym
  • Znajomość MS Excel na zaawansowanym poziomie
  • Mocne umiejętności analityczne
  • Bardzo dobry poziom języka angielskiego (swoboda w kontaktach biznesowych)

Mile widziane:

  • Umiejętność korzystania z MS PowerBI, MS Access, Visual Basic

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program
    emerytalny

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Wysłanie CV
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie w biurze
  • Decyzja o zatrudnieniu

Pozostańmy w kontakcie
Zachęcamy do śledzenia zakładki polpharma/praca
i naszych profili w mediach społecznościowych.

Ogłoszenie archiwalne