Oferta pracy

Specjalista ds. kontrolingu

Anwim S.A.O firmie

  • Stańczyka 3, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Anwim S.A.

Stańczyka 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie analiz oraz raportów finansowych

  • udział w procesie budżetowania i planowania finansowego

  • weryfikacja oraz nadzór nad jakością danych w systemach informacji zarządczej oraz finansowo-księgowych

  • inicjowanie zmian w procesach mających usprawnić proces raportowania i zamykania okresów rozrachunkowych

  • udział w innych zadaniach i projektach w obszarze księgowości i controllingu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunkach ekonomiczno-finansowych

  • min 3-letnie doświadczenie w obszarze finansów/ kontrolingu

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności znajomość EXCEL z zaawansowanymi funkcjami i tabelami przestawnymi,

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej

  • dokładność, dociekliwość i samodzielność

  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • mile widziane doświadczenie w pracy w SAP

To oferujemy

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę

  • Szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym

  • Możliwość rozwoju w dynamicznej i nowoczesnej firmie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia

  • Przyjazną atmosferę pracy

Anwim S.A.

Anwim S.A. to polska spółka z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem na krajowym rynku hurtowej sprzedaży i dystrybucji paliw płynnych. Firma jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA, która liczy obecnie ponad 300 placówek na terenie całej Polski. Jest najdynamiczniej rozwijającą się siecią stacji paliw w kraju. Oferuje pełną gamę usług: sprzedaż paliw, koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklep oraz korzystny program flotowy MOYA Firma. Do końca 2023 roku sieć MOYA powiększy się do min. 350 placówek w całej Polsce.

Do współpracy zapraszamy ambitne i pracowite osoby, z doświadczeniem w swoich specjalizacjach. Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, liczne dodatkowe benefity oraz wspaniałą atmosferę.

Podejmij wyzwanie i odpowiedz na poniższą ofertę rekrutacyjną!

Przewiń do profilu firmy