Oferta pracy

Specjalista ds. kontrolingu

Enprom Sp. z o.o.O firmie

  • Taneczna 18C, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Enprom Sp. z o.o.

Taneczna 18C

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie analiz finansowych projektów

  • Planowanie produkcji, sprzedaży, kosztów i przepływów finansowych na podstawie zawartych umów i harmonogramów

  • Sporządzanie raportów z wykonania budżetów, monitoring postępu prac, analiza odchyleń budżetowych i rentowności

  • Pozostała sprawozdawczość zarządcza, sporządzanie raportów ad hoc

  • Przygotowywanie rezerw

  • Wskazywanie i analiza obszarów do optymalizacji w prowadzonych projektach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: Finanse/ Ekonomia bądź kursy z zakresu rachunkowości zarządczej

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze kontrolingu finansowego i operacyjnego

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność organizacji pracy

  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu Ms Office, w szczególności programu Excel

  • Mile widziana znajomość: języka SQL, MS Power Query, MS Business Intelligence lub innych BI

  • Dyspozycyjność do podróży służbowych

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość współtworzenia, decydowania i rozwijania działalności Firmy w obszarze kontrolingu finansowego i operacyjnego

  • Udział w szkoleniach merytorycznych i ciekawych projektach

  • Przyjazne środowisko pracy, nowoczesne zarządzanie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata