Oferta pracy

Specjalista ds. kontrolingu

ORLEN Upstream

  • Bielańska 12, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Bielańska 12

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i raportowanie realizacji programu inwestycyjnego oraz działalności operacyjnej na poziomie Spółki i Grupy Kapitałowej

  • Kontrola bieżących procesów, poprawnej alokacji kosztów operacyjnych / nakładów inwestycyjnych

  • Udział w procesie planistycznym Spółki, a także jednostek zależnych

  • Udział w procesach zamknięcia miesiąca

  • Raportowanie zarządcze

  • Tworzenie cyklicznych raportów zgodnie z wymogami korporacyjnymi

  • Raportowanie ad-hoc, dla odbiorców wewnętrznych oraz zewnętrznych

  • Przygotowywanie oraz analiza planów i sprawozdań finansowych

  • Przygotowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań kontrolingowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, prawo podatkowe, rachunkowość)

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w przygotowywaniu, weryfikacji i analizie dokumentów finansowych

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w tym biegła w zakresie MS Excel, bardzo dobra w zakresie MS PowerPoint

  • Umiejętności analityczne

  • Umiejętność efektywnej prezentacji wyników prac

  • Dokładność, rzetelność, terminowość

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Praca w jednej z największych firm w swoim sektorze

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych branż

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • system premiowy

ORLEN Upstream to Spółka z Grupy Kapitałowej ORLEN odpowiedzialna za zarządzanie globalnym portfelem aktywów poszukiwawczo-wydobywczych w największej grupie paliwowo-energetycznej w Europie Centralnej i Wschodniej. Spółka w swoim portfolio posiada projekty o różnym stopniu zaawansowania, skoncentrowane na aktywach w Polsce oraz Kanadzie będąc jednym z liderów krajowego rynku węglowodorów, a także rozpoznawalnym operatorem w prowincji Alberta. Spółka dbając o zrównoważony rozwój dużą wagę przykłada do wpływu na środowisko wewnętrzne i zewnętrzne, angażując interesariuszy, a także działając w zgodzie z wartościami Grupy ORLEN.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowo otrzymasz

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

  • Program wspierający rodzinę

  • Programy well-beingowe wspierające Twój dobrostan