Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kontrolingu

Esri Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Masz co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia (wyciąganie wniosków i przedstawianie rekomendacji)
  • Jesteś otwarty/a na nowe rozwiązania
  • Potrafisz pracować w zespole
  • Masz bardzo dobrą znajomość narzędzi: Excel, Access
  • Masz doświadczenie z systemami klasy ERP
  • Dobrze znasz język angielski
  • Rozumiesz zasady rachunkowości i analizy finansowej

Nasze wymagania

  • Sporządzanie raportów wewnętrznych – tygodniowych, miesięcznych, kwartalnych
  • Analiza odchyleń, kompletności oraz spójności danych w raportach zarządczych
  • Analiza rentowności usług oraz klientów
  • Kontrola przychodów i kosztów
  • Kalkulacja prowizji
  • Udział w przygotowaniu budżetu oraz kwartalnych i miesięcznych prognoz
  • Bieżąca współpraca z wszystkimi działami w zakresie pozyskiwania danych biznesowych, ich analizy oraz kontroli
  • Przygotowywanie analiz ad-hoc wraz z interpretacją danych
  • Aktualizowanie cenników firmy

To oferujemy

  • Atmosfera pracy – wsparcie kolegów, dzielenie się wiedzą
  • Standardy pracy – Esri Polska to wyjątkowa organizacja działająca według wysokich standardów
  • Work-life balance – czas pracy – elastyczny, możliwość częściowej pracy zdalnej, dodatkowe dni urlopu wypoczynkowego dla pracujących powyżej 5 lat
  • Benefity – prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny
  • MultiSport i ubezpieczenie na życie – możliwość zawarcia umowy na bardzo korzystnych warunkach
  • Wynagrodzenie – adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności, system premiowy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Jeżeli chcesz nas poznać zapraszamy do złożenia aplikacji klikając w przycisk „Aplikuj teraz” poniżej.

Jesteś zainteresowany/na?

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty, które będą spełniały wymagania formalne. Pozostałym Kandydatom bardzo dziękujemy za zainteresowanie.

Esri Polska Sp. z o.o.

Firma Esri Polska powstała w 1995 roku i jest jedynym autoryzowanym polskim dystrybutorem oprogramowania Esri Inc., USA – światowego lidera w tworzeniu oprogramowania systemów informacji geograficznej (GIS). Działalność Esri Polska obejmuje prace związane ze specjalistycznym doradztwem, świadczeniem usług w zakresie projektowania i rozwoju systemów informacji geograficznej, dystrybucją i serwisem oprogramowania oraz szkoleniami.

Aktualne oferty pracodawcy
ESRI/SK/04.2022

Specjalista ds. Kontrolingu, Warszawa