Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. kontrolingu

Urząd Dozoru Technicznego

Szczęśliwicka 34

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący kontroling planu finansowego wraz z analizą odchyleń.

  • Definiowanie wskaźników efektywności ekonomicznej oraz ich okresowy pomiar i analiza.

  • Przygotowywanie spotkań kontrolingowych dotyczących realizacji planu finansowego oraz efektywności ekonomicznej poszczególnych komórek organizacyjnych i oddziałów.

  • Przygotowywanie bieżących analiz i raportów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu finansowym lub ekonomicznym.

  • 4 lata w obszarze finansów / 2-4 lata na stanowisku w dziale kontrolingu.

  • Umiejętność obsługi MS Excel (poziom zaawansowany), VBA, SQL, systemu klasy ERP (mile widziana znajomość TETA ERP, TETA BI).

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Otwartość na zmiany, asertywność, umiejętność pracy w zespole i radzenia sobie ze stresem.

  • Samodzielność, dokładność, umiejętności analityczne, komunikatywność.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w firmie o 110-letniej tradycji, nastawionej na innowacje i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii badawczych.

  • Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • kursy, szkolenia, egzaminy, bezpłatna nauka języków

Urząd Dozoru Technicznego jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych. Dołączenie do grona pracowników UDT to możliwość współpracy z ekspertami technicznymi, a także kontakt z najnowocześniejszą technologią wdrażaną w przemyśle. Rozwój gospodarki i związany z nim przyrost liczby oraz rodzajów urządzeń podlegających dozorowi stymulują rozwój kompetencji, umiejętności i stałą aktualizację wiedzy. Pracownicy UDT mają tym samym szerokie możliwości rozwoju w wielu obszarach dotyczących zarówno działalności inspekcyjnej, audytorskiej, jak i szkoleniowej.

Przewiń do profilu firmy