Specjalista ds. Kontrolingu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-09-20
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2018-10-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polski Holding Obronny Sp. z o.o.
    poszukuje kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Najważniejsze zadania:

    • Prowadzenie analizy finansowej i ekonomicznej Spółki oraz analizy projektów inwestycyjnych;
    • Przygotowywanie części analitycznych dokumentów prezentowanych kadrze zarządczej, w tym sprawozdania Zarządu z działalności Spółki;
    • Przygotowanie sprawozdań dla właścicieli, Rady Nadzorczej, instytucji zewnętrznych, GUS;
    • Wsparcie w procesie planowania rocznego oraz monitorowanie realizacji planów rzeczowo-finansowych;
    • Agregowanie danych sprzedażowych (plan /wykonanie) sprzedaży krajowej oraz międzynarodowej oraz prowadzenie analiz wyników sprzedaży i kosztów realizowanych kontraktów;
    • Prowadzenie analiz budżetów Spółki i poszczególnych komórek organizacyjnych – sprawozdanie z analizy odchyleń;
    • Zarzadzanie modułem projektowym PS w systemie SAP we współpracy z Zespołem IT (tworzenie, aktualizacja, zamykanie projektów w systemie SAP);
    • Wykonywanie zestawień i analiz na potrzeby innych komórek organizacyjnych;
    • Wykonywanie innych zadań zaleconych przez Zleceniodawcę w zakresie analizy finansowej i ekonomicznej spółki
    • Sporządzanie  sprawozdań do NBP,GUS.

    Wymagania:

    • znajomość i obsługa systemu finansowo-księgowego SAP oraz środowiska SAP,
    • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z kontrolingiem/analizą finansową/finansami przedsiębiorstwa,
    • wykształcenie wyższe,
    • umiejętność obsługi pakietu MS Office ,
    • miłe usposobienie i umiejętność cierpliwego słuchania,
    • pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów,
    • rzetelność, terminowość, jakość i skrupulatność w realizacji zadań,
    • zdolność szybkiego uczenia się, dyspozycyjność,

    Mile widziane:

    • znajomość podstaw teorii zarządzania projektami,
    • znajomość języka obcego (preferowane: angielski, niemiecki, francuski),

    W zamian oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • umowę o pracę
    • miłą atmosferę
    • bogaty pakiet medyczny

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez [NAZWA PODMIOTU] w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych."