Oferta pracy

Specjalista ds. Kontrolingu

ZF GroupO firmie

  • Ostrowskiego 34, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ZF Group

Ostrowskiego 34

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Udział w zamknięciu miesiąca, raportowanie;

  • Przygotowywanie budżetów i prognoz finansowych w tym dla potrzeb projektów inwestycyjnych;

  • Analiza i ocena rentowności projektów inwestycyjnych;

  • Kontrola i analiza realizacji zadań budżetowych oraz odchyleń od planów i prognoz finansowych;

  • Tworzenie raportów na potrzeby kadry kierowniczej firmy oraz usprawnianie narzędzi controllingowych. Współpraca z działem księgowości. .

Nasze wymagania

  • Ukończyłeś studia w kierunku finansów, ekonomii, rachunkowości lub w kierunku pokrewnym;

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku; ​

  • Znasz biegle język angielski, znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

  • Znasz procesy budżetowania, planowania oraz kontroli kosztów;

  • Biegle posługujesz się MS Excel, mile widziana jest także znajomość systemu SAP;

  • Znasz narzędzia analityczne oraz posiadasz wiedzę z zakresu controllingu; Posiadasz zdolność pracy w zespole, umiejętności interpersonalne i analityczne myślenie.

To oferujemy

  • Praca w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej;

  • Możliwości awansu wewnętrznego w lokalnych i globalnych strukturach;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna;

  • Dofinansowanie do karty Multisport;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Coroczne podwyżki wynagrodzenia;

  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej;

  • Bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów;

  • Bony na święta;

  • Dofinansowanie wypoczynku;

  • Bonus 3000 zł za polecenie kandydata do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny