Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kontrolingu Zakupów

  • Swadzim (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Muszkieterów to 3051 niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami pod 6 szyldami w 4 krajach Europy. Obecnie Muszkieterowie kierują prawie 3 600 punktami sprzedaży i zatrudniają ponad 146 000 pracowników. W Polsce Grupa liczy 300 przedsiębiorców, którzy są właścicielami supermarketów spożywczych Intermarché oraz ponad supermarketów “Dom i Ogród” Bricomarché. Z obrotami przekraczającymi 6,52 mld złotych Muszkieterowie są liderami na rynku supermarketów.

    Centrala sklepów Intermarché poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań, Swadzim (pow. poznański)

    Główne zadania:

    Jako pracownik odpowiedzialny za dane finansowe związane z negocjacjami handlowymi, Specjalista ds. Kontrolingu Zakupów będzie podlegał Kierownikowi Kontrolingu oraz współpracował z zespołami zakupów, marketingu oraz z dyrekcją. Będzie odpowiadał głównie za:

    • Sporządzanie i prezentację raportów na temat efektywności zakupowej dla zarządu i działów operacyjnych,
    • Kontrolę i analizę danych finansowych dotyczących umów zakupowych,
    • Wdrażanie procedur i przeprowadzanie kontroli w celu zapewnienia rzetelności informacji finansowych i handlowych,
    • Przeprowadzanie prognoz i udział w definiowaniu celów,
    • Przedstawianie propozycji zmian i usprawnień procesów zakupowych,
    • Udział w projektach przekrojowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (zarządzanie, ekonomia, ekonometria),
    • Doświadczenie w obszarze kontrolingu zarządczego (mile widziane doświadczenie w sektorze handlu detalicznego),
    • Zdolności analityczne i strategicznego myślenia oraz umiejętność formułowania rekomendacji na podstawie przedstawionych analiz,
    • Umiejętności wnioskowania na bazie wielu źródeł danych,
    • Sumienność, systematyczność i dokładność,
    • Komunikatywność i predyspozycje do efektywnej pracy w zespole,
    • Biegła znajomość programów MS Excel (Access będzie dodatkowym atutem).
    • Język francuski lub angielski na poziomie komunikatywnym.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę wraz z bogatym pakietem socjalnym (m.in. opieka medyczna, karty sportowe, możliwość dojazdu autobusem firmowym itd.),
    • Zatrudnienie w znanej, międzynarodowej, stale rozwijającej się firmie,
    • Możliwości rozwoju w strukturach Grupy Muszkieterów.

    Klikając w przycisk "Aplikuj" zgadasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji przez spółkę ITM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Swadzimiu, ul. św. Mikołaja 5, 62-080 Tarnowo Podgórne.