Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kontrolingu

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Żywiec 2

  • Żywiec

    Żywiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja operacji gospodarczych w systemie ERP (SAP) pod kątem ich zgodności z procedurami wewnętrznymi i obowiązującymi przepisami podatkowymi przy współpracy z Centrum Usług Wspólnych.

  • Zapewnienie pełnego ujęcia przychodów i kosztów poprzez analizę kont, przygotowanie lub udział w naliczaniu oraz uzgadnianiu odpisów aktualizujących i rezerw.

  • Udział w przygotowaniu budżetu i strategii oraz bieżąca kontrola ich realizacji.

  • Udział w procesie księgowego zamykania okresów sprawozdawczych.

  • Współpraca z działami operacyjnymi zapewniająca prawidłowe ujęcie wszystkich procesów i kosztów oraz efektywną analizę odchyleń.

  • Przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa spółki.

  • Analiza rentowności, kontroling kosztów produkcyjnych.

  • Pomoc w monitorowaniu ściągalności należności.

  • Współpraca z audytorami finansowymi oraz przygotowywanie dokumentacji na potrzeby audytu.

  • Udział w usprawnianiu procedur i procesów w firmie, w szczególności w zakresie kontrolingu i kontroli wewnętrznej, doskonalenie narzędzi raportowania.

Nasze wymagania

  • Znasz bardzo dobrze zasady rachunkowości oraz prawo podatkowe.

  • Rozumiesz procesy biznesowe.

  • Twoja znajomość języka angielskiego umożliwia swobodną komunikację ustną i pisemną.

  • Excel to Twoje codzienne narzędzie pracy.

  • Znajomość SAP (mile widziana).

  • Potrafisz bardzo dobrze organizować pracę swoją, umiesz pracować zadaniowo.

  • Jesteś osobą z dużą inicjatywą w działaniu, wnikliwą, myślącą analitycznie, potrafiącą samodzielnie podejmować decyzje.

To oferujemy

  • Odpowiednie warunki Twojej pracy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Hutchinson Poland; pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku „wczasy pod gruszą”, premie świąteczne oraz paczki Mikołajkowe dla Twoich dzieci); stołówkę zakładową; pełne wdrożenie na stanowisku pracy; niezbędne narzędzia pracy; bezpłatny parking.

  • Twój rozwój: interesująca i pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku, transfer wiedzy, szkolenia.

  • Twoje zdrowie i kondycję: prywatną opiekę medyczną za 1 zł miesięcznie (z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny); prywatne ubezpieczenie na życie PZU (z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny); medycynę pracy na terenie zakładu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Chcesz do nas dołączyć?

Prześlij nam swoje CV w temacie wpisując "Specjalista ds. Kontrolingu" lub skontaktuj się telefonicznie z Działem Personalnym: tel. 602 752 910.