Oferta pracy

Specjalista ds. kontrollingu

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów finansowych, zestawień i analiz na potrzeby spółki.

  • Współudział w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń.

  • Wsparcie w opracowywaniu krótko- i długoterminowych prognoz wyników i analiz.

  • Analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.

  • Dostosowywanie planu kont do potrzeb rachunkowości zarządczej.

  • Współpraca z działem księgowości oraz zapewnienie merytorycznego wsparcia w obszarze zagadnień finansowych dla wybranych działów organizacji.

  • Analiza kosztów i porównywanie ich z budżetem.

  • Przygotowywanie raportów i analiz cenowych, sprzedażowych i marżowych.

Nasze wymagania

  • 1-2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze kontrolingu lub planowania i analizy finansowej.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse i pokrewne).

  • Znajomość obszaru rachunkowości zarządczej i budżetowania.

  • Praktyczna, zaawansowana znajomość pakietu MS Excel.

  • Proaktywna postawa ukierunkowana na usprawnienie i optymalizację procesów finansowo-księgowych.

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne.

  • Odpowiedzialność, terminowość i inicjatywa w działaniu.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - podstawę oraz przejrzysty system premiowy.

  • Jasno zdefiniowane cele.

  • Prywatną opiekę medyczną po okresie wdrożeniowym.

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i przestrzeń na samodzielne działanie.

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Przewiń do profilu firmy