Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kooperacji

PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-WDROŻENIOWE "WIFAMA-PREXER" sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Niciarniana 45

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • realizacja procesu zakupu usług krajowych i zagranicznych (udział w przygotowaniu ofert i zamówień oraz obsługa i realizacja dostaw do klienta),

  • udział w spotkaniach i negocjacjach z klientami krajowymi i zagranicznymi (w tym prowadzenie korespondencji i tłumaczeń),

  • badanie rynku kooperantów,

  • rozpoznanie i analiza potrzeb klientów krajowych i zagranicznych,

  • analiza warunków współpracy oraz ocena efektywności ekonomicznej,

  • praca w programie ERP (VENDO) - opracowywanie ofert.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • bardzo dobra znajomość pakiety MS Office,

  • umiejętność pracy w grupie,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy pod presja czasu,

  • samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę bez firm pośredniczących,

  • możliwość pracy w ruchomym czasie,

  • możliwość szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • wsparcie coacha, mentora,

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,

  • dofinansowanie kart Fit Sport i Fit Profit, pakiet medyczny, nieoprocentowane pożyczki.

O nas