Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. koordynacji i obsługi klienta niemieckiego

SECAWO Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów/partnerów niemieckojęzycznych,

  • pozyskiwanie nowych zleceń (m.in. sporządzanie ofert dla klientów/partnerów),

  • dbanie o jakość i kompletność dokumentacji,

  • obsługa przypisanych kontraktów (m.in. kontrolowanie aktualnych zleceń, zawieranie, utrzymywanie i przedłużanie kontraktów),

  • aktualizacja danych w systemie,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie (na poziomie min.B2) – jest to warunek konieczny,

  • doświadczenie w pracy z klientem niemieckojęzycznym i umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych (doświadczenie w branży opiekuńczej będzie dodatkowym atutem),

  • nastawienie na realizację celów, potrafisz określać priorytety i pracować pod presją czasu,

  • radzenie sobie ze stresem i ciągłym dopasowywaniem się do potrzeb rynku,

  • otwartość, komunikatywność i lubisz działać zespołowo.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy;

  • szkolenia przygotowujące do pracy oraz podnoszące kompetencje;

Czym zajmuje się Secawo? Łączymy dwa światy. Świat osób potrzebujących wsparcia i opieki z tymi, którzy chcą to robić.

Jak? Skutecznie 😊

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku aplikowania

Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości: Specjalista ds. koordynacji i obsługi klienta niemieckiego