Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. koordynacji i obsługi klienta niemieckiego

SECAWO Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

SECAWO Sp. z o.o.

Racławicka 15

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów / partnerów niemieckojęzycznych;
  • weryfikacja umów zawieranych z klientami, dbanie o jakość i kompletność dokumentacji;
  • pozyskiwanie nowych zleceń (m.in. sporządzanie ofert dla klientów/partnerów);
  • obsługa przypisanych kontraktów (m.in. kontrolowanie aktualnych zleceń, zawieranie, utrzymywanie i przedłużanie kontraktów);
  • aktualizacja danych w systemie;
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie (na poziomie min. B2) – warunek konieczny;
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta niemieckojęzycznego/ sprzedaży; i/lub w branży opiekuńczej;
  • umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych;
  • umiejętność komunikowania się z zespołem;
  • wielozadaniowość i umiejętność ważenia priorytetów;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wraz z miesięczną premią, zależną od wyników;
  • pracę od poniedziałku do piątku w g. 8:00-16:00;
  • pakiet LuxMed i Multisport po okresie próbnym;
  • możliwość przystąpienia do indywidualnego pakietu ubezpieczenia na życie;
  • możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy;
  • możliwość nauki oraz rozwijania swoich kompetencji m.in. przez udział w zajęciach j. niemieckiego oraz w szkoleniach przygotowujących do pracy i podnoszących kompetencje;
  • nieformalną atmosferę w pracy, spotkania integracyjne, imprezy okolicznościowe (Wigilia, Mikołajki, Dzień dziecka, itd..), imprezy sportowe, itd.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • świętowanie urodzin
  • pikniki rodzinne

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, która zapewnia zatrudnienie opiekunów/-ek osób starszych na terenie Niemiec. Poszukujemy i oferujemy zatrudnienie osobom, które wyjeżdżając z nami mają zagwarantowaną legalną pracę, ubezpieczenie, atrakcyjne zarobki oraz bezpieczne i sprawdzone miejsca pracy w domach prywatnych rodzin niemieckich. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku a dzięki naszej wieloletniej współpracy z partnerami niemieckimi i dzięki bogatemu doświadczeniu w kontakcie z opiekunkami, wiemy jak zadbać o podnoszenie dobrych praktyk rekrutacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z profilem naszej firmy i dołączeniem do zgranego zespołu, dla którego liczy się relacyjność i wspólne dążenie do celu.

Specjalista ds. koordynacji i obsługi klienta niemieckiego, Racławicka 15, Krzyki, Wrocław