Oferta pracy

Specjalista ds. Koordynacji Montaży Pomp Ciepła

SOLENERGA SP. Z O.O.O firmie

7 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja procesu realizacji instalacji PC

  • Przygotowywanie zamówień sprzętu (dobór właściwych elementów)

  • Analiza i weryfikacja rozwiązań technicznych

  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych ekip instalatorskich i koordynacja ich prac

  • Przygotowywanie kosztorysów i nadzór nad bilansem projektów

Nasze wymagania

  • Udział w minimum 10 projektach instalacyjnych pomp ciepła

  • Wiedza z zakresu hydrauliki i ogrzewnictwa

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne- OZE, energetyka

To oferujemy

  • Premia zależna od wyników

  • Elastyczna forma współpracy

  • Możliwość rozwoju osobistego i awansu wraz z rozwojem firmy

  • Ciekawe projekty, możliwość realizacji własnych pomysłów, szkolenia

  • Opieka medyczna, spotkania i wyjazdy integracyjne

  • Dobra atmosfera w miejscu pracy, startupowa kultura

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

kontakt telefoniczny

2

I spotkanie online

3

zadanie rekrutacyjne i II spotkanie online

SOLENERGA SP. Z O.O.

Solenerga to szybko rozwijająca się, ogólnopolska firma. Specjalizujemy się w budowie wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych. Bogata oferta firmy jest uzupełniana przez pompy ciepła, systemy klimatyzacji oraz stacje ładowania pojazdów.

Wyróżnia nas wysoka jakość wykonania, kompleksowa obsługa klienta, nowoczesne systemy sprzedażowe i narzędzia pracy. Jesteśmy również pionierem a zarazem liderem sieci franczyzowej w branży OZE. Nasza sieć obejmuje już 15 punktów handlowych w tej formule i wciąż się rozwija.

Przewiń do profilu firmy