Ta oferta pracy jest nieaktualna od 154 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Koordynacji Opakowań

  • Jankowice (pow. poznański), Poznań, Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZNAJDŹ U NAS SWOJE MIEJSCE

    Wysoka jakość oferowanych produktów, otwartość na Klienta, prostota działania i… najlepsi Pracownicy – to właśnie te elementy zadecydowały o międzynarodowym sukcesie Lidla!

    Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 600 sklepów w Polsce i ponad 10 000 w 28 krajach.

    Dołącz do nas i bądź częścią sukcesu jednej z największych sieci handlowych w Europie!

    TWOJE ZADANIA
    • Wdrażanie opakowań na rynek polski i rynki eksportowe
    • Optymalizacja opakowań (kontrola poprawności wykrojników jednostkowych i zbiorczych, usprawnienie konstrukcji, weryfikacja konstrukcji opakowań Lidl z podmiotami zewnętrznymi)
    • Nadzór nad procesem przygotowania akceptacji proofów z dostawcą i drukarnią
    • Ustalanie wariantów językowych opakowania
    • Współpraca z agencją projektową, drukarnią i dostawcami
    • Współtworzenie frontów opakowań w oparciu o trendy rynkowe
    • Tłumaczenie opakowań w języku niemieckim
    TWOJE KOMPETENCJE
    • Wykształcenie wyższe, min. licencjat (mile widziane studia z zakresu handlu, marketingu)
    • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2
    • Doświadczenie w pracy w drukarni, poligrafii lub agencji packagingowej
    • Mile widziana znajomość technik druku i pojęć z zakresu poligrafii
    • Zorientowanie na osiąganie celów
    • Komunikatywność i umiejętność współpracy
    OFERUJEMY
    umowę o pracę
    na min. 12 miesięcy
    brak okresu próbnego
    atrakcyjne zarobki oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
    bezpłatną, prywatną opiekę medyczną dla Ciebie
    ubezpieczenie na życie
    kartę Multisport
    możliwość rozwoju
    bony na święta i paczki dla dzieci
    wyprawki szkolne
    Jankowice k. Poznania - Aplikuj

    bottom