Oferta pracy

Specjalista ds. Koordynacji Promocji

Żabka Polska

  • Matyi 8, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Matyi 8

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie procesu promocji

  • uczestniczenie w kształtowaniu strategii promocyjnej spółki uwzględniając nowe kanały i formaty sklepów w oparciu o cele firmy

  • realizacja strategii promocyjnej poprzez dobieranie odpowiedniego asortymentu oraz odpowiednich mechanik promocyjnych spełniających założenia koncepcyjne akcji

  • implementacja nowych podprocesów promocyjnych do głównego procesu promocyjnego

  • rozwój i wykorzystanie obecnych narzędzi pozwalających na poprawne działanie mechanik promocyjnych

  • generowanie oraz tworzenie raportów i zestawień potrzebnych do poprawnego kształtowania polityki promocyjnej firmy

  • analiza rentowności promocji wraz z rekomendacjami

  • uczestnictwo w kluczowych projektach dla firmy

  • współpraca z innymi obszarami firmy (Logistyka, Sprzedaż, Marketing, Category Managment, Digital, IT, BI)

Nasze wymagania

  • 3 letniego doświadczenie w pracy na stanowisku wymagającym świadomości biznesowej, opartej na współpracy wewn./zewn. z elementami rekomendacji i asertywnej postawy

  • wykształcenie wyższe - kierunek ekonomiczny

  • świetna organizacja czasu pracy, orientacji na cele i wyniki

  • zdolność do logicznego myślenia, umiejętność pracy z dużą liczbą danych

  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel’a – weryfikowana w procesie rekrutacji)

  • komunikatywność, otwartość, predyspozycji do efektywnej pracy w zespołach

  • dobra znajomość SQL, PowerBi

  • sumienność, systematyczność i dokładność

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • zainteresowanie branżą retail

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • pikniki rodzinne